Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roztomilá hrozba v písku

14. 7. 2009
Milý čtenáři,
protože na můj blog moc lidí nechodí, budu si tady dělat reklamu. Adresa je http://satsuki-side.blog.cz  a tady, co na něm najdete: FanFiction na téma Harry Potter, Naruto (již míněná Roztomilá hrozba v písku), Shaman King a ostatní anime.... a časem se určitě objeví oreginální tvorba a Twilight. Pak básničky a takový mix věcí, které mě zajímají a mám je ráda. Videa, texty písniček, fotky Twilight, Anime, HP, Nirvany a Boba Marleyho... ale hlavní jsou ty povídky. Takže prosím, koukněte se na http://satsuki-side.blog.cz snad nebudete litovat a prosím o komentáře ať vím, že to čtete :-) vždycky mě to povzbudí ke psaní... A tady vám dám malé navnazení z různých povídek.... :-) Děkuji, Satsuki.
FanFicton, povídky Naruto: Roztomilá hrozba v písku: Kapitola 1. DEPRESE
(Povídka o Akatsuki. Deidara má sestru dvojče. Dlouhou dobu se neviděli až pak se zase shledali v Akatsuki. Jenomže, povrchí do sebezahleděná, prsatá blondýna, která by nejradši celé dny proseděla před zrcadlem se do Akatsuki vůbec nehodí. Daiderie je v teamu s Hidanem a na jedné misi se setká z Gaarou. Těžko říct, jestli tak rozdílní lidé se někdy budou neco jiného než nesnášet :-) A co s tím udělá Leader? Tahle povídka není psychologická, ani moc romantická, spíš takové odlhečení, při kterém se zamějete. Najdete tu pokus o humr i o "LoveStory".
Hlavní postavy: Deidara, jeho vymyšlená sestra Daiderie, Itachi, Hidan, Konan, Pein a Gaara, Temari, Orochimaru, ke konci i trochu Sasuke a mnohé další).
FanFiction, povídky Shaman King: Thle Lost Twins: Kapitola 1. SHLEDÁNÍ
(No, o kom to asi může být? Ano, pochopitelně, hlavní postavy Hao a Yoh, z toho je spíš hlavní hrdina Hao. Co by se asi stalo, kdyby Hao přežil? A mimochodem, vážně si myslíte, že někdo, kdo vypadá jako on myslí jen na záchranu světa? Yohův starší bratr se jednoho dne objeví u Yoha doma se čtrnáctiletou dcerou. Začíná Turnaj Šamanů a Hao zase plánuje zničení lidí... A kdo je vlastně ta rusovlasá žena, se kterou je Hao tak často viděn? Je to matka jeho dcery? A proč Anna vždycky tak podivně ztuhne, když se lidé Keiko ptají na matku? 
Hlavní postavy: Hao, Yoh, Anna, Hanna, vymyšlená Mary (Haova hm... milenka), Haova vymyšlená dcera Keiko, Jean, Spravedliví a mnohé další....)
FanFiction, povídky Harry Potter: Skutečný důvod Siriuse Blacka: Kapitola 1. NEBELVÍR A ZMIJOZEL
(Čím dýl píšu tuto povídku, tím jsou kapitoly lepší. K této povídce zachvilku dodám i video... Povídka je o Siriusovi a jeho hm... "milence". Do koho byl vlastně Sirius Black zamilovaný? Myslíte, že někdo jako on nikoho neměl? Samozřejmě, že měl. Tak proč se o ní nemluví? Třeba Siriusova životní láska nebyla tak hodná, jak by si ostatní představovali... možná měla až moc čistou krev. Jen mimochodem, nemyslím, že Rosalie je typická ženská postava, ale to nechám na vás. Děj povídky je zasazen do obodbí Siriusova mládí a života před jeho uvězněním v Azkabanu).
A prosím, vážně, klečím a žadoním o komentáře!!!
Děkuji, Satsuki
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář